Prezenty fotograficzne – najczęściej kupowane

Najczęściej kupowane prezenty fotograficzne, które wybraliśmy dla Was. Przedstawiamy wam propozycje na prezenty, nie tylko świąteczne – sześć sprawdzonych prezentów. Większość z nich to dobry wybór także na prezenty urodzinowe czy imieninowe. Prawdopodobnie jeśli nie macie jeszcze wszystkich upominków, to w tym artykule znajdziecie coś dla najbliższych, co nie zrujnuje Waszego budżetu.

TOP 1. Zdjęcia oraz wydruki na papierze fotograficznym

Zdjęcia to prezent uniwersalny, które osoba obdarowana może włożyć do albumu, do pudełek lub w ramki. Ładnie zapakowane zdjęcia, lub ramka ze zdjęciami z ostatniego roku to ciekawy wybór dla tych, którzy lubią wspominać ciekawe wydarzenia: wyjazdy, wakacje, urodziny itp. W laboratorium fotograficznym drukujemy na różnych rodzajach papierów fotograficznych. W rezultacie to samo zdjęcie wygląda inaczej na papierze bawełnianym, a inaczej na błyszczącym. Jeżeli zwracasz uwagę na detale, to wybór papieru może być dodatkowym plusem podnoszącym jakość zdjęcia. Drukujemy na suchym labie Epson Surelab D700, na papierach FomeiLab. Wysokiej jakości wydruki w formatach 9x13cm do 21x30cm to największa zaleta tego urządzenia.

Prezenty fotograficzne - wydruki w dużych rozmiarach, plakaty, grafiki
Duże wydruki fotograficzne – 60x90cm, 50x70cm.

TOP 2. Ramy i ramki na zdjęcia

Jak mówił mój znajomy architekt wnętrz, ramek i ram nigdy nie za dużo. Puste ściany wyglądają ładnie, ale ozdobione ciekawymi zdjęciami, grafikami czy plakatami wyglądają jeszcze lepiej. W naszym sklepie mamy podstawowy wybór formatów ram i ramek drewnianych: 10x15cm, 13x18cm, 15x21cm, 20x30cm, 30x40cm, 40x50cm, 50x70cm i 70x100cm. Wszystkie są drewniane albo aluminiowe. Sprzedajemy tylko wyłącznie ramy produkowane w Polsce.

Prezenty fotograficzne - wysokiej jakości ramy dębowe
Wysokiej jakości drewniane dębowe, dostępne w FOTO XERO DRUK.

TOP 3. Zdjęcia na płótnie

Jeżeli masz zdjęcie, z którego jesteś bardzo dumny (lub dumna), to możesz je wydrukowane na płótnie i oprawić w ramie. Jeżeli masz w sobie coś artysty, możesz zdjęcie odpowiednio przerobić, tak by przypominało stylem na przykład obrazy Van Gogha. Tak wydrukowany obraz na płótnie z pewnością będzie nietuzinkowym i oryginalnym prezentem.

Prezenty fotograficzne - wydruki na płótnie
Zdjęcia na płótnie, to ciekawa alternatywa na wydruki w ramie.

TOP 4. Voucher do sklepu foto.

To kolejny pomysł dla tych co zdecydowanie nie mają pomysłu i wolą nie angażować się w ciężki wybór prezentu. Prawdopodobnie znasz osobę, która ma być obdarowana. Każdy prezent lepszy niż butelka wina – to wybierz voucher! Voucher może być na dowolną kwotę od 50zł.

TOP 5. Albumy fotograficzne

Albumy fotograficzne to rewelacyjny prezent dla tych co lubią mieć porządek w zdjęciach. Prawie każdy z Nas ma bardzo dużą ilość zdjęć w smartfonie lub przechowywanych na dyskach komputerów, w chmurze itp. W takiej sytuacji wybieranie najlepszych zdjęć i przechowywanie ich wydrukowanych w formie papierowej to bardzo dobre rozwiązanie. Jeżeli chcesz zorganizować czas swoich najbliższym, zakup album w którym możesz opisywać zdjęcia. Usiądź z rodziną i opisz zdjęcia. Jest to świetny czas na spędzenie miłych godzin razem, wspominając dawne chwile. Podsumowując – albumy to super prezent, a osobiście polecam bardzo dobre jakościowo albumy dostępne w wielu modelach i wzorach w naszym sklepie.

TOP6. Aparaty jednorazowe

Aparaty jednorazowe to ciekawy wybór dla tych, co lubią eksperymentować z fotografią. Jeżeli znasz taką osobę, która lubi bawić się w fotografię to aparat jednorazowy będzie fajną niespodzianką. Dostępne modele to nieduży wydatek od 40 do 60zł. Można zakupić taką jednorazówkę, która ma załadowany film kolorowy lub czarnobiały, o różnych czułościach i ilości zdjęć. Polecam dla ambitnych fotografów jednorazówki ILFORD z wysokiej jakości negatywami czarno-białymi Ilford XP2 lub HP5+. Niewątpliwie aparat jednorazowy to bardzo dobry prezent dla dzieci w wieku 8-12 lat ponieważ jest niedrogi oraz prosty w obsłudze.

Prezenty fotograficzne - jednorazówki to idealny prezent dla hobbysty
Idealny prezent dla osoby, która zamierza eksperymentować z fotografią czarno-białą: jednorazówki Ilford HP5+ oraz XP2

Prezenty fotograficzne i opakowanie

Reasumując opisane najczęściej kupowane prezenty fotograficzne: pamiętaj, aby ładnie opakować to co kupiłeś. Wielu osobom wydaje się, że wręczenie prezentu to normalna czynność . I tu się niestety mylą. Podczas wręczania tworzymy niesamowitą oprawę, dlatego bardzo ważne jest żeby każda rzecz, nawet ta najmniejsza została odpowiednio zapakowana. Szczególnie gdy prezent otrzymuje dziecko. Wiele osób jednak o tym zapomina. A moment wręczenia prezentu oraz samo opakowanie jest bardzo ważne, jak to co jest zapakowane. Opakowanie sprawia, że osoba obdarowywana, od pierwszej chwili cieszy się z podarunkiem. Pamiętajmy o tym i wspólnie cieszmy się z prezentów.

Prezenty fotograficzne - pamiętaj aby ładnie zapakować prezent
Pamiętaj, że dobrze opakowany prezent to połowa sukcesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *