Zdjęcia do dokumentów – w studiu fotograficznym Foto Studio w Warszawie (Puławska 102) wykonasz zdjęcia do paszportu, do dowodu osobistego oraz do ponad 420 typów dokumentów.

Wykonujemy zdjęcia do dokumentów: dowodu, paszportu, prawa jazdy, wiz, dyplomów, legitymacji szkolnych oraz najprzeróżniejszych formatów z Polski i całego świata.

Podczas sesji realizujemy kilka ujęć i wybieramy najlepsze zdjęcie. Następnie wybrane ujęcie poddawane jest retuszowi w profesjonalnym programie graficznym Adobe Photoshop. Przygotowujemy również wersje elektroniczne zgodne dla wybranego typu dokumentu i wysyłamy je pocztą elektroniczną lub kopiujemy na klucz USB.
Na bieżąco wykonujemy zdjęcia do dokumentów ze wszystkich kontynentów! Jeżeli potrzebujesz zdjęcie do nietypowego dokumentu np. paszport i wiza Ukraińska, karta pobytu Polska, wiza kanadyjska -wykonamy takie zdjęcie w Foto Studio. Zdjęcia do dokumentów są gotowe do odbioru od 5 do 7 minut.

Jeśli masz jakieś pytania i chciałbyś sprawdzić jakie wymagania są stawiane zdjęciom, zapraszam do naszego artykułu: Zdjęcia do dowodu osobistego – najczęstsze pytania.

Wysoka jakość zdjęć do dokumentów

Posiadamy wiedzę oraz narzędzia, dzięki którym Twoje zdjęcie będzie zrobione profesjonalnie. Dbamy o zarządzenie kolorem oraz by jakość zdjęć były na najwyższym poziomie. W związku z tym drukujemy na oryginalnych materiałach Epson i sprawdzonych papierach. Dlatego zdecydowaliśmy się na wykorzystanie papierów FomeiLab ze względu na najwyższą grubość papierów 265g. Dodatkowo na tych papierach uzyskujemy rewelacyjne kolory, płynne przejścia tonalne oraz perfekcyjną jakość. i uzyskiwanie naturalnych kolorów ludzkiej skóry. Urządzenie wykorzystywane do druku zdjęć to wysokiej jakości suchy lab Epson D700, który wykorzystuje w druku 6 kolorów. Suchy lab, a także monitor graficzny są oprofilowane. W rezultacie zdjęcia, które przygotowujemy do druku na ekranie monitora, mają identyczne kolory na wydruku.

Epson SureLab D700 - profesjonalny suchy lab, na którym drukujemy zdjęcia w Foto Studio
Epson SureLabD700 – wysoka jakość wydruku z profesjonalnej drukarki.

Wszystkie zdjęcia edytujemy i retuszujemy w programie graficznym Adobe Photoshop.
Wszystkie zdjęcia do dokumentów edytujemy i retuszujemy w programie graficznym Adobe Photoshop.
Nasz punkt jest w dogodnym miejscu Mokotowa przy przystanku tramwajowym Park Dreszera, vis a vis Warszawianki, przy ulicy Puławskiej 102.

Godziny pracy oraz numer telefonu do studia.

Zobacz nasze pozytywne opinie:

Profesjonalna, sprawna i bardzo miła obsługa. Przystępne ceny. Świetna jakość wydruków. Polecam!
Julia Haponiuk / Opinie Google Maps: Foto Studio, ul. Puławska 102

Super zrobione zdjęcie do dyplomu, pełny profesjonalizm i miła atmosfera!
Wiktor Garbarek / Opinie Google Maps: Foto Studio, ul. Puławska 102

Bardzo bardzo miło, widać że fotograf chce zrobić porządne zdjęcia, naturalna atmosfera. Do tego format cyfrowy na maila bez problemu. I jak szybko!
Anna Kucharska / Opinie Google Maps: Foto Studio, ul. Puławska 102