Mapa na ścianę

Mapa na ścianę to bardzo ciekawy sposób na udekorowanie ścian mieszkań i biur. Stworzymy dla Ciebie spersonalizowaną mapę, taką o jakie sobie marzysz.
W mapach wykorzystujemy kształty, koła, romby, kwadraty, z wybranym kolorem, wielkością fontów lub dowolnym podpisem. Tworzymy mapy miast, dzielnic oraz innych obiektów z Polski i całego świata. Posiadamy w bazie mapy miast z całego świata, a jeżeli poszukujesz mapy konkretnego miejsca, regionu, miasta skontaktuj się z nami, a na pewno znajdziesz coś ciekawego dla siebie.

Wysoka jakość wydruku na lata

Mapy drukujemy na papierach fotograficznych na profesjonalnym ploterze Canon ImagePrograF PRO-2000. Trwałość wydruku to minimum 80-100 lat. W przeciwieństwie do wydruku solwentowego lub tańszego drukowania barwnikowego, każdą mapę na ścianę, drukujemy tuszem pigmentowym. Bez wątpienia ma to ogromne znaczenie: czernie i kolory są żywe, wyraźne, a wydruk nie posiada metameryzmu.

Mapa Warszawy, wydruk 50x70cm.
Mapa Warszawy, wydruk 50x70cm, papier matowy 230g.

Mapa na ścianę – opraw ją w ramę

Mapę możesz zawiesić w ramie lub zakupić gotową do powieszenia. W naszej ofercie posiadamy ramy drewniane oraz aluminiowe w takich formatach jak 20x30cm, 30x40cm oraz 50x70cm w różnych kolorach i wzorach, z passe-partout, ze szkłem, z plexi, do powieszenia, albo z nóżką. Wybór ram i ramek jest ogromny, a jeśli poszukujesz wysokiej jakości ram to polecam www.swiatramek.pl.
Wykonujemy także profesjonalne usługi oprawiania, więc jeśli potrzebujesz nietypowej usługi zapraszamy. Reasumując jedyne co musisz zrobić to zawiesić ją na ścianie 

Kolory ram – jak wybrać kolor ramy?

Zdecydowanie najczęściej na ścianach wybieramy ramy drewniane, w kolorach czarnym, białym i złotym. Czarny i biały to kolory neutralne, które pasują najlepiej do większości wnętrz. Jeżeli zapragniesz kupić prezent uniwersalny to wybieraj kolor czarny lub odcieniach szarości. Podsumowując mapy drukowane na papierach fotograficznych będą się prezentować najkorzystniej w czarnych ramach z passe-partout.

Duży wybór ram: w różnych stylach, kolorach, szerokościach itp.

Oryginalny prezent – personalizowany

Zakup oryginalnego prezentu jest o tyle skomplikowany, że wszystko co jest nowością, w bardzo krótkim czasie jest kopiowane i powielane przez innych. Tym samym traci swoją wyjątkowość. No chyba, że kupujemy drogie i luksusowe prezenty. Być może posiadasz ograniczony budżet (załóżmy że jest to 150 zł), więc wybór prezentu jest bardzo ograniczony. Proponujemy wykonanie map na ścianę, które zawierają personalizowe dane. Mogą one dotyczyć – pierwszej randki, daty urodzin dziecka czy dotyczyć dat związanych z oświadczynami i ślubem. Wpisy takie umieszczane pod mapą wyglądają bardzo ciekawie i przypominają o ważnych wydarzeniach w życiu.

Różne rodzaje map na ścianę, duży wybór stylów i kolorów.